רימונים - חברה לפיתוח רמת השרון בע"מ
מידע ומדיה
קישורים
 אתר משרד התעשייה המסחר והתעסוקה
אתר משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

משרד התעשייה המסחר והתעסוקה הינו אחד המשרדים הכלכליים בו מרוכזים כלים לעידוד הצמיחה הכלכלית של ישראל, המשרד מתמקד במיצוי פוטנציאל הון האנוש והשבחתו,בשיפור והתאמת הכלים הקיימים ובניית כלים חדשים,במיצוי החקיקה הקיימת ,בחדשנות חקיקתית,ובהתאמת מכלול פעילותו של המשרד למציאות במשק הישראלי, ויכולת התחרות שלו עם משקי העולם.


לצפייה באתר התמ"ת

 ארנונה מיסים ונדל"ן
ארנונה מיסים ונדל"ן

המגזין כולל עשרה מדורים המתעדכנים מידי מספר ימים. למרבית המדורים צמוד ארכיב, הכולל את מה שפורסם בעבר. הנושא המרכזי של כתב העת הוא הנדל"ן, דיני המקרקעין, מסי הנדל"ן המוטלים על הבעלים והמשתמשים בנכסים, יחסי הגומלין שבין במיסים צרכני הנדל"ן לבין המדינה, הרשויות המקומיות, מינהל מקרקעי ישראל.


לצפייה באתר ארנונה מיסים ונדל"ן

 מינהל מקרקעי ישראל
מינהל מקרקעי ישראל

מינהל מקרקעי ישראל הוא הגוף המנהל על פי חוק, החל מ- 1960, את קרקעות המדינה, קרן קיימת לישראל ורשות הפיתוח, המהוות כ - 93% משטח מדינת ישראל (כ - 22 מיליון דונם), בהתאם למדיניות הנקבעת על ידי מועצת מקרקעי ישראל.


לצפייה באתר מינהל מקרקעי ישראל

 האוצר והמיסוי
האוצר והמיסוי

משרד האוצר הינו המשרד הכלכלי המרכזי של הממשלה ואחראי לתכנון מדיניותה הכלכלית הכוללת ולביצועה. במשרד הראשי פועלות גם שתי יחידות מטה - יחידות היועץ הכלכלי ויחידת היועץ המשפטי.


לצפייה באתר האוצר והמיסוי

 איגוד חברות עירוניות
איגוד חברות עירוניות

איגוד מנהלי החברות העירוניות בשלטון המקומי הינו פרי יוזמה של מנכ"לים במספר חברות עירוניות בארץ ומאגד כיום מעל ל- 100 חברות עירוניות .


לצפייה באתר איגוד חברות עירוניות

 שרונים
שרונים

תאגיד המים והביוב של רמת השרון הוקם בראשית שנת 2009, בהתאם לחוק תאגידי מים וביוב (התשס"א 2001). שרונים הינה חברה בע"מ בבעלות עיריית רמת השרון.
העירייה העבירה לשרונים את כל נכסי המים והביוב (תחנות טפול וצנרת), תמורתם קבלה העירייה 100% מניות בתאגיד.


לצפייה באתר שרונים

 מגוונים
מגוונים

מגוונים היא רשת המרכזים הרב תחומיים של רמת השרון, המאגדת תחתיה מגוון רחב של חוגים, קורסים והרצאות, פעילויות, תחומי עניין לכל גיל ופרויקטים קהילתיים. אנו במגוונים, מאמינים כי עידוד הסקרנות, הרחבת האופקים ויצירת מעורבות, הן הדרכים לבניית קהילה פעילה, מחויבת ומעורבת.


לצפייה באתר מגוונים

 עיריית רמת השרון
עיריית רמת השרון

האתר של עיריית רמת-השרון. מכיל מידע על שירותי העירייה, כולל אפשרות לתשלומים מקוונים, לוח אירועים ומידע כללי על העיר, אתריה וההיסטוריה שלה.


לצפייה באתר עיריית רמת השרון

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
רימונים-החברה הכלכלית לפיתוח רמת השרון- www.rhdc.co.il © כל הזכויות שמורות
רימונים - החברה הכלכלית לפיתוח רמת השרון רחוב אוסישקין 5 רמת השרון מיקוד 4721005 טלפון: 03-5470022 פקס: 03-5470070
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל